poznaj nas

nasz zespół

Jesteśmy pasjonatami kina i ekspertami reklamy na wielkim ekranie. Czerpiemy z bogatego doświadczenia, które jako firma zdobywamy od kilkunastu lat. Lubimy wyzwania, sięgamy coraz dalej. Zapewnimy rezultaty. Słuchamy, analizujemy, proponujemy, kreujemy. Pomożemy Ci odkryć pełny potencjał reklamy kinowej.

więcej o nas

Pomożemy Ci odkryć pełny potencjał reklamy kinowej.

nasi klienci

mówią o nas

Elastyczność, wzorowy kontakt i stuprocentowe zaangażowanie zespołu na każdym etapie projektu sprawiło, że współpraca przebiegała w atmosferze pełnego zaufania i każdorazowo spełniała nasze oczekiwania.

Małgorzata Goss, Ekspert ds. Planowania i Zakupu Mediów

Całokształt dotychczasowej współpracy i wspólnie zrealizowanych działań daje nam pełne zaufanie do zespołu i pozwala z pełnym przekonaniem polecić współpracę z firmą Kinads Media Sp. z o. o.

Barbara Wieliczko, Marketing Project Manager

Z przyjemnością polecam firmę Kinads Media, z którą współpracowaliśmy przy okazji cyklu eventów Kina na Leżakach oraz pokazów w kinach stacjonarnych w 2022 roku. Szczególnie istotnymi cechami współpracy była profesjonalna, rzetelna i terminowa realizacja całego projektu.

Iwona Harmasz-Jędrej, Ekspert ds. Komunikacji Marketingowej i Zakupu Mediów

Dzięki Kinads i ich autorskiemu projektowi „Kino na leżakach” co roku udaje się nam docierać do naszych klientów w absolutnie nietuzinkowy sposób. Wyjątkowa oferta dopasowana do naszych potrzeb, wzorowy kontakt i nienaganna realizacja kolejnych edycji sprawiają, że jesteśmy partnerami od lat.

Anna Godlewska, E-commerce & Marketing Manager

Pracownicy Kinads wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością oraz profesjonalnym podejściem do współpracy, […]. Firmę cechuje wysoka jakość usług oraz indywidualne i elastyczne podejście do klienta.

Wernika Rakowska, Dział Komunikacji i Public Relations w NASK

Projekty przebiegły sprawnie, ze zrozumieniem naszych krótkich terminów, a jednocześnie w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Jednocześnie Kinads wsparło nas w odpowiednim przygotowaniu materiałów pod emisję.

Piotr Nowicki, Kierownik Marketingu Brandowego

Wszystkie materiały, raporty otrzymujemy na czas i możemy szczegółowo sprawdzić przebieg każdej z kampanii. Przewagą Kinads jest z pewnością sieć kin i lokalizacje, które pozwalają na dotarcie do klienta poza nasza istniejącą siecią punktów dystrybucji.

Anna Ryl-Day, Marketing Business Partner

Współpraca z firmą Kinads to przede wszystkim profesjonalizm i pełna otwartość na klienta. [...] Każdemu życzę tak udanych i profesjonalnych współprac!

Matylda Dobrowolska, Dział Promocji i Marketingu Muzeum Warszawy

Dzięki wsparciu pracowników Kinads udało nam się wspólnie przygotować skrojone pod nasze potrzeby kampanie, wykorzystując wiele kanałów dotarcia, m.in. sampling […], akcje Happy Seats i niestandardowe wykorzystanie na wielkim ekranie!

Bogdan Maksymiec

Dzięki fachowości i wsparciu pracowników firmy Kinads udało nam się wspólnie przygotować skrojoną pod nasze potrzeby kampanię reklamową. Każdemu życzę takiego profesjonalizmu w obsłudze i tak sprawnej współpracy!

Janusz Chodyła, Szef Reklamy

Rzetelność i profesjonalizm to niewątpliwie najważniejsze cechy naszej współpracy. Przedstawiciele Kinads odpowiedzialni za realizację projektów wykazali się ogromnym zaangażowaniem i dbali o wszystkie niezbędne aspekty działań.

Beata Sawoń, Product Manager of bard games

Poza wyjątkową ofertą (precyzyjne targetrowanie, dokładnie realizowany zasięg kampanii), Kinads zapewnia bardzo indywidualne podejście do klienta, podchodząc do każdej współpracy z myślą o tym, jak najlepiej pomóc zrealizować cele biznesowe.

Jan Klein, Senior Digital Manager

Zaangażowanie i profesjonalizm gwarantują, że zaplanowanie kampanii reklamowej przebiega szybko, sprawnie i bezstresowo. Kinads = solidny partner, który zawsze spełnia oczekiwania!

Renata Ciszewska-Kłosińska, Dyrektor Marketingu

Do zobaczenia
na wielkim
ekranie!

NAPISZ DO NAS